Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

TORBY I CERAMIKA

ZESTAW ŚWIĄTECZNY

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

TANZANIA NGILA

Region: Karatu

Farma Ngila
Obróbka: mokra
Wysokość: 1600-1800 m n.p.m.
Gatunek: 100% Arabica
Odmiana: Kent, Bourbon
Zbiór: 2020
stopień palenia: jasny
profil smakowy: czerwone pomarańcze - cytrusy - winogrona - karmel
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od złożenia zamówienia
Nasza zabawa konkursowa Jaki to kraj? została rozstrzygnieta! Już wszystko wiadomo z czym mamy do czynienia. Chodzi o Tanzanię, była wypalona trochę mocniej, wiec spokojnie mogła smakować jak kawa z Kolumbii. Kontynent zdradzała wysoka kwasowość podczas picia na zimno.
Tanzania Ngila, to kawa intrygująca i złożona. Przypadnie do gustu fanom kaw o kompleksowej kwasowości oraz tych stricte afrykańskich. Są to ziarna, które posiadają wszystko, co ma do zaoferowania kawa z Afryki. Podczas picia w wysokiej temperaturze możemy wyczuć nuty cukrowo-śliwkowe, ale wraz ze spadkiem temperatury pojawia się - klasyczna dla kaw afrykańskich - złożona kwasowość. Na pierwszy plan wybija sie delikatnie goryczkowa i soczysta czerwona pomaracza w akompaniamencie innych cytrusów, winogron i porzeczek. Napar pity w niskiej temperaturze ma dosyć wysoką kwasowość. Zważywszy na to, ile te ziarna kosztują i co mają do zaoferowania - mamy bardzo ciekawą propozycję przelewową w bardzo przystępnej cenie.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu.

kawa owocowaKawa owocowa
Kawa ziarnista 99.00 zł
Kawa ziarnista 54.00 zł
Kawa ziarnista 31.00 zł
  • Wypalona pod:
    Przelew

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję