Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

ZESTAWY

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

BRAZYLIA SITIO TARUMA

Region: Mantiqueira de Minas

Farma: Sitio Tarumã
Farmer: Eduardo Daniel da Silva
Obróbka: sucha
Wysokość: 1250 m n.p.m.
Gatunek: 100% Arabica
Odmiana: Yellow Catuai
Zbiór: lipiec-wrzesień 2020
Punktacja SCA dla zielonego ziarna: 85,5
Stopień palenia: jasny
Profil smakowy: karmel - nektaryki - biała porzeczka
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od złożenia zamówienia
Mamy bardzo fajną kawę z Brazylii! Być może część z Was będzie kręcić nosem na ziarna z tego kraju, ale Brazylia Sitio Taruma nie posiada charakterystycznych nut orzechowych - za to jest w niej bardzo dużo słodyczy!
Rodzina da Silva jest zaangażowana w rolnictwo od bardzo wielu lat, a w samą uprawę drzewek kawowca od 1990 roku. Na swoje 18-ste urodziny Eduardo nie dostał quada, czy prawa jazdy a swoją część farmy i nazwał ją Sitio Taruma. Kawa segmentu specialty jest częścią upraw w tym miejscu od 2016 roku. Brat Eduardo - Cleverson został Q Graderem i jako duet starają się stale poprawiać jakość swoich zbiorów. Oboje wkładają mnóstwo serca i pasji w to co robią. Po kawie Brazylia Sitio Taruma możecie spodziewać się dużej ilości karmelowo-miodowej słodyczy oraz stopniowo pojawiającą się delikatną kwasowość, która powoli odkrywa najpierw nuty brzoskwiń a następnie na zimno przechodzi w subtelnie kwaskowaty finisz. Gorąco polecamy wszystkim ceniącym sobie słodkie napary lub mającym ochotę na wysokiej jakości kawę codzienną. Sprawia ona nam bardzo dużo przyjemności i zdecydowanie ma coś w sobie fajnego.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu.

kawa klasycznaKawa klasyczna
kawa słodkaKawa słodka
Kawa ziarnista 97.00 zł
Kawa ziarnista 54.00 zł
Kawa ziarnista 31.00 zł
  • Wypalona pod:
    Przelew

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję