Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

O nas - palarnia kawy i sklep z kawami, kawa arabica

Palarnia Blend wzięła swoją nazwę od mieszanki, bo kawa dokładnie nią jest... mieszanką niesamowitej pasji wielu osób. Bez niej cała droga od farmy na drugim końcu świata do kubka aromatycznej kawy byłaby niemożliwa. Chcemy dołożyć swoją cegiełkę zamykając tyle serca, ile tylko potrafimy włożyć w to co tak bardzo kochamy. Nasza oferta jest zaadresowania dla każdego, a przede wszystkim dla osób, które nie miały jeszcze styczności ze świeżą kawą. Zależy nam na wysokiej jakości produkcie w konkurencyjnej cenie.

Ważną składową naszej działalności jest zorientowanie ekologiczne, zamierzamy promować dobre praktyki i sami coś dodać od siebie. Jesteśmy pierwszą polską palarnią kawy mającą w ofercie opakowania biodegradowalne. Zmiany zachodzące w środowisku naturalnym pokazują, że ekologia nie jest już sprawą kilku osób a nas wszystkich. Działamy lokalnie, myślimy globalnie.

Palarnia Blend
Ziarna pełne pasji

Oferta naszego sklepu z kawami: najlepsza kawa arabica.

Propozycja dla Ciebie - nasza świeżo palona kawa

kawa z palarni
kawa świeżo palona z palarni kawy

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 785 161 778, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję