Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

ZESTAWY PORÓWNAWCZE

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

Kawa do kawiarni, kawa dla gastronomii, kawa do biura, kawa w ziarnach do ekspresu

OFERTA DLA GASTRONOMII

Czy masz lokal gastronomiczny i myślałeś/aś kiedyś o własnej kawie? Jeśli tak, to daj nam znać! Oferujemy pełną personalizację produktu - od własnych, wspólnie wybranych, ziaren kawy; poprzez personalizowaną etykietę bez dodatkowych opłat, aż po torebki kawy do odsprzedaży. Własna kawa prosto z palarni to fantastyczna okazja, by zakomunikować klientowi że jakość jest dla Ciebie najważniejsza. Pomożemy w wyborze ziaren, projekcie graficznym, ale również ustawieniu młynka i podstawowym wyszkoleniu załogi. Nasza oferta wyboru ziaren oraz cen dla biur i gastronomii różni się od tych podanych na stronie - warto zapytać.

Oferty wysyłane indywidualnie, prosimy o kontakt: info@palarniablend.pl

OFERTA DLA BIUR / ZAKŁADÓW PRACY

Czy chciałbyś zaczynać dzień od pysznej, zawsze świeżej i aromatycznej kawy w swoim miejscu pracy? Mamy dla Ciebie subskrybcję kawową! Co miesiąc wyślemy Ci umówioną ilość kawy najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. O nic nie musisz się martwić! Wszystko ustalimy! Nasza oferta wyboru ziaren oraz cen dla biur i gastronomii różni się od tych podanych na stronie - warto zapytać.

Zadzwoń: 533881208
Napisz: info@palarniablend.pl

OKAZJONALNE PACZKI KAWY

Zbliża się okazja do uhonorowania swoich pracowników a Ty dalej nie masz pomysłu jak im sprawić odrobine radości? A może świeżo palona kawa z lokalnej palarni? Oferujemy kawę najwyższej jakości, 100% Arabika segmentu specialty - ziarnistą lub mielona z okazjonalną etykietą. Aromatyczna kawa to świetny pomysł na prezent za niewielkie pieniądze.

Oferty wysyłane indywidualnie, prosimy o kontakt: info@palarniablend.pl

Nasza palarnia kawy to najwyższej jakości świeżo palona kawa, kawa espresso, kawa ziarnista, kawa pod metody przelewowe, kawa w ziarnach. Po prostu dobra kawa. Wybieraj palarnie kawy w Polsce.

Propozycja dla Ciebie - nasza świeżo palona kawa

kawa do biura
kawa do biura

Kontakt - świeżo palona kawa

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon - dobra kawa

tel. 785 161 778, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję