Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

TORBY I CERAMIKA

ZESTAW ŚWIĄTECZNY

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

CERAMIKA LIS - BRAWO TY!

82,00 zł

Z nieskrywaną radością przedstawiamy efekty pracy wielu miesięcy. Oto ona… Ręcznie robiona czarka ceramiczna we współpracy z Galerią Tętno z Wrocławia!

Wymiary:
Wysokość: 10cm
Szerokość u góry: 8cm
Waga: 210g
Pojemność: 300ml
kolorystyka: kremowy/niebieski/pomarańczowy
Zalecamy mycie ręczne!
Ilość bardzo limitowana.
Produkt ręcznie robiony, więc każda sztuka może delikatnie różnić się od siebie.
Producent: Galeria Sztuki Tętno,
Jatki 12 -13, 50-111 Wrocław
-------------------------
Ręcznie robiona czarka do kawy lub herbaty jest projektem, który zrobiliśmy przede wszystkim dla siebie samych. Zawsze chcieliśmy wziąć udział w tworzeniu ceramiki od zera i jest nam niezmiernie miło, że udało nam się spotkać tak wielu ludzi pełnych pasji, w tym Galerię Sztuki Tętno z Wrocławia. W zamyśle kolory miały być wariacją barw z naszych etykiet - ta z czerwonym pasem to ZAJĄC, a niebiesko-pomarańczowa to LIS. Chcieliśmy również zawrzeć coś pozytywnego na dnie naczynia i tak po wypiciu kawy znajdziecie na dnie "BRAWO TY!" lub "NASTĘPNA?". Czarki są trochę większe i mają charakter kubka bez ucha. Ma to swoje plusy w postaci:
- możliwość parzenia kawy bez serwera (większa pojemność daje takie możliwości, mieści się również Aeropress)
- po zaparzeniu kawy w innym naczyniu i przelaniu do czarki można ją bez problemu złapać od góry (spotkaliśmy się z tym, że niektóre naczynia mocno się nagrzewały i ciężko było później nimi manewrować)
- mieszczą się w niej większe kawy mleczne np. caffe latte

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję