Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

TORBY

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

FEDE - EARL GREY

22,00 zł

Intensywna czarna herbata z prawdziwym olejkiem z włoskiej pomarańczy bergamoty bio i słodkie płatki nagietka to idealnie zrównoważone połączenie. Właśnie tak powinien smakować prawdziwy earl grey!

Waga netto: 40g
Składniki: Czarna herbata*, płatki nagietka*, olej ze skórki bergamoty*
* z upraw ekologicznych
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Polecamy parzenie jednej porcji aż do 3 razy zgodnie z zaleceniem producenta! Pierwszy parzenie Fede jest wyraźnie bardziej ziołowe z powodu obecności nagietka, przy pozostałych napar jest w smaku dużo bardziej klasyczny i bliższy herbacie earl grey.
Producent:
BROWN HOUSE & TEA Katarzyna Ogrodzińska-Skałba
ul. Bystrzycka 24/5G, 58-100 Świdnica
---
Energia & dobry nastrój
Bogate w polifenole liście herbaty pomagają utrzymać równowagę w ciele i wzmacniają odporność. regulują poziom cukru, wspomagają odchudzane i działają antystresowo. Nagietek usprawnia pracę układu pokarmowego, łagodzi dolegliwości żołądkowe. Napar z jego płatków uspokaja i działa przeciwzapalnie oraz przeciwbakteryjnie.
Kluczowe składniki
Olejek z bergamoty bio
nadaje smak całej FEDE, prawdziwy earl grey bez niego nie istnieje.
Płatki nagietka
mają działanie przeciwzapalne i antybakteryjne, wspierają trawienie, ich słodki smak równoważy czarną herbatę i olejek z bergamoty.
Smak
FEDE - tak smakuje prawdziwyearl grey! Mocny, głęboki smak pomarańczy bergamoty wzbogacony słodkimi płatkami nagietka idealnie łączy się z intensywną czarną herbatą.

Parzenie

HERBATA - 2 g
TEMPERATURA - 95°C
WODA - 200 ml
CZAS - 2-3 min
Zachęcamy do wielokrotnego zaparzanie FEDE! Każde kolejne zaparzanie+ 1-2 min.

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję