Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

ZESTAWY PORÓWNAWCZE

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

GWATEMALA SAN PEDRO LA LAGUNA

PROMOCJA

Kraj pochodzenia: Gwatemala

Departament: Solola
Wieś: San Pedro La Laguna
Wysokość upraw: 1500-1900 m n.p.m.
Gatunek: 100% Arabika
Odmiany: Typica, Bourbon, Caturra, Catuai
Obróbka: mokra
Zbiór: 2023
Punktacja SCA dla zielonego ziarna: 85,5
Stopień palenia: jasny
Profil smakowy: karmel - orzechy makadamia - jabłka - cytrusy
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od złożenia zamówienia
Jeśli poszukujecie smacznej kawy codziennej w dobrej cenie, to Gwatemala San Pedro La Laguna powinna spełnić Wasze oczekiwania! Polecamy wszystkim lubiącym zbalansowane, słodkie napary z delikatnym akcentem orzechowym.
Nie dostaliśmy tym razem opisu szczegółowego, więc nie będzie też niczego wymyślać o wulkanicznych glebach i niezwykle malowniczym jeziorze Atitlan :) Jest to kawa od okolicznych rolników z miasteczka San Pedro La Laguna.
Ziarna z Gwatemali najczęściej obrabiane są metodą mokrą i mają profil karmelowo-orzechowy ze słodko-owocową kwasowością. San Pedro La Laguna to bardzo charakterystyczny dla tego kraju kubek kawy. Z początku dominują nuty cukrowo-karmelowe i orzechy, gdy napar przestygnie przyjemnie balansuje go lekka cytrusowość i nuty jabłkowe. Gwatemala to bardzo uniwersalna propozycja, którą każdy zaparzacz pokaże od trochę innej strony.
Przechowywanie i przygotowanie
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zalecane metody przygotowania: metody przelewowe, Aeropress.

Najniższa cena z 30 dni:

1kg - 135,00 zł

0,5 kg - 75,00 zł

0,25 kg - 43,00 zł

kawa klasycznaKawa klasyczna
kawa słodkaKawa słodka
Kawa ziarnista 125.00 zł
Kawa ziarnista 75.00 zł
Kawa ziarnista 43.00 zł
  • Wypalona pod:
    Przelew

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 785 161 778, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję