Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

ZESTAWY PORÓWNAWCZE

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

KAWA ROZPUSZCZALNA

KAWA ROZPUSZCZALNA

Kawa rozpuszczalna - któż nie zaczynał od niej swojej przygody? Studia, zarwane noce w pracy, wizyta u rodziców/dziadków - jest wiele miejsc, gdzie można się z nią spotkać. Główną jej zaletą jest cena i łatwość przygotowania. Jak wygląda proces produkcji?

Najtańsze ziarna, które nie znalazłyby uznania nigdzie indziej, z farm o charakterze przemysłowym pali się na bardzo ciemno tworząc później skoncentrowany napar z wody i zmielonej kawy. Od tego momentu możemy wybrać dwie drogi: suszenie przez mrożenie lub odparowywanie. Mrożenie wykorzystuje bardzo niską temperaturę ekstraktu, która zbryla go dzięki czemu produkt jest gotowy do spakowania po wcześniejszym odparowaniu zbędnej warstwy lodu. Przy suszeniu gorącym powietrzem skoncentrowana kawa stopniowo redukuje w sobie jakąkolwiek obecność wody pozostawiając jedynie proszek w postaci kawy gotowej do zalania. Praktykuje się również granulowanie powstałego proszku dla łatwiejszego dozowania .

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 785 161 778, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję