Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

ZESTAWY PORÓWNAWCZE

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

KAWA ŚWIDNICKA

Kawa Świdnicka jest dla nas czymś bardzo ważnym, gdyż stworzyliście ją WY. Jesteśmy mocno związani z naszym regionem i chcemy dać Wam możliwość dzielenia się z innymi czymś wyjątkowym, z czym będziecie się identyfikować. Nie jest to sztucznie stworzony produkt, a kontynuacja naszej Mieszanki Świątecznej, o którą pytacie co roku jeszcze długo po Bożym Narodzeniu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie Kawy Świdnickiej, bo uważamy, że opowiadać o naszym regionie można na wiele sposobów. Mieszanka Świdnicka, to Arabika z trzech różnych krajów o klasycznym, ale złożonym smaku. Jednym z symboli naszego miasta jest dzik, którego możecie zobaczyć na etykiecie. Wiemy, że bardzo lubicie kawy o profilu czekoladowo-orzechowym. Chcemy dodać do nich, dla kontrastu, odrobinę słodkiej kwasowości oraz długi i równie słodki finisz, by złożoność smaku mogła się przełożyć na bogatą historię naszego miasta. W espresso przeważają nuty czekolady i orzechów oraz przyjemna kwasowość owoców pestkowych i delikatnych cytrusów. Americano jest słodkie i delikatne. Kawa świetnie sprawdza się również z mlekiem. Jest bardzo uniwersalna. Zależało nam na tym, by była dobra w każdej postaci - od parzenia w szklance, przez kawiarkę, aż po skondensowany napar jakim jest espresso.

Pochodzenie ziaren: Brazylia, Nikaragua, Gwatemala
Stopień palenia: średni
Profil smakowy: czekolada - orzechy - karmel - owoce pestkowe - cytrusy
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od złożenia zamówienia
Składniki: 34% Brazylia Paraiso, 33% Nikaragua SHG Las Camelias, 33% Gwatemala Zacapa
Gatunek: 100% Arabica
Przechowywanie i przygotowanie
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zalecane metody przygotowania: ekspres ciśnieniowy, kawiarka.

kawa klasycznaKawa klasyczna
kawa słodkaKawa słodka
Kawa ziarnista 100.00 zł
Kawa ziarnista 56.00 zł
Kawa ziarnista 32.00 zł
  • Wypalona pod:
    Espresso

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję