Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

ZESTAWY PORÓWNAWCZE

Świeżość

ŚWIEŻOŚĆ
wysyłamy kawę mającą maksymalnie 14 dni od daty wypalenia

Wysyłka

WYSYŁKA
darmowa wysyłka od 89 złotych

Wysyłka

ZAMÓWIENIA
realizujemy
pn-pt,
maksymalnie do 72 godzin

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |
Świeżość

ŚWIEŻOŚĆ
wysyłamy kawę mającą maksymalnie 14 dni od daty wypalenia

Wysyłka

WYSYŁKA
darmowa wysyłka od 89 złotych

Wysyłka

ZAMÓWIENIA
realizujemy
pn-pt,
maksymalnie do 72 godzin

Palarnia kawy - sklep z kawą, kawa ziarnista

Wszystko o kawie

O naszej palarni kawy - kawa espresso oraz do metod przelewowych

Opis palarni kawy Blend

Palarnia kawy Blend wzięła swoją nazwę od mieszanki, bo kawa dokładnie nią jest... mieszanką niesamowitej pasji wielu osób.
W naszym sklepie z kawą oferta jest zaadresowania dla każdego, a przede wszystkim dla osób, które nie miały jeszcze styczności ze świeżą kawą. Zależy nam na wysokiej jakości produkcie w konkurencyjnej cenie.


Gwarantujemy, że kawa którą od nas otrzymujecie to kawa świeżo palona.

Mamy w ofercie kawy z całego świata. Kawę z Brazylii, Tajlandii, Etiopii, Ugandy, Indonezji, Kostaryki, Kolumbii, Salwadoru, Hondurasu, Kenii, Ekwadoru, Wietnamu, Gwatemali, Tanzanii, Peru, Indii, Meksyku i kawy z wielu innych krajów świata.


Jesteśmy pierwszą polską palarnią kawy mającą w ofercie opakowania biodegradowalne. Ekologia nie jest już sprawą kilku osób, a nas wszystkich. Działamy lokalnie, myślimy globalnie.


Zapraszamy do naszego sklepu z kawą online do zakupu kawy zawsze świeżo palonej. Nasza kawa ziarnista jest idealna zarówno jako kawa espresso jak i kawa do metod przelewowych. Przy zakupie można wybrać opcję zmielenia kawy.

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 785 161 778, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję