Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

ZESTAWY

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

KAWIARKA+KAWA

127,00 zł

Zestaw zawiera kawiarkę Bialetti Fiammetta 3tz oraz dowolną paczkę kawy 250g (z oferty na stronie palarniablend.pl, cena maksymalna 31zł).

WAŻNE!
W komentarzu do zamówienia należy uzupełnić:
kolor kawiarki:
nazwa kawy:
kawa ziarnista lub mielona
-----------------------------------------
cena poza zestawem: 137,50zł
-----------------------------------------
Kawiarka Bialetti Fiammetta 3tz to włoska klasyka w połączeniu z różnorodną gamą kolorów. Można w niej zaparzyć 150ml kawy co odpowiada ilości trzech filiżanek espresso. Zaparzacz jest zrobiony z aluminium oraz posiada dwa elementy z tworzywa sztucznego. Można go wykorzystywać do palników gazowych oraz elektrycznych.Dostępne kolory: czerwony, miętowy/pistacjowy.
Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje sie do mycia w zmywarce.
Pojemność: 150ml
Wysokość: 17,5cm
Szerokość: 9cm

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję