Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

ZESTAWY

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

KAWKA ZWYCZAJNA

17,00 zł

Kawka Zwyczajna, to nic innego jak... paczka świeżej kawy.

Jest to nasza inicjatywa, by każdy mógł pozwolić sobie na dobrą i świeżą kawę. Ziarenka, które znajdą się w środku będą zmienne. Raz będą one z Kolumbii, raz z Brazylii, raz będzie to mieszanka kaw. Są jednak cechy wspólne - zdecydowane nuty czekoladowe, zawsze 100% Arabika, ziarenka palone w średnim stopniu. Informacja o kawie jest zawarta na papierowym rękawie okalającym torebkę.
Kawka Zwyczajna to ewolucja Słoika Dobrej Kawy. Przede wszystkim względy ekologiczne zostają zachowane, gdyż torebka strunowa jest biodegradowalna a papier użyty do druku pochodzi z recyklingu. Obniżyliśmy również cenę, by nasza kawa mogła być jeszcze bardziej dostępna. Wraz z obniżeniem ceny - zmianie ulegla również gramatura. Jest to jedyna kawa, jaką oferujemy z formacie 200g.
Produkt polecamy przede wszystkim ekspresom ciśnieniowym oraz kawom parzonym tradycyjnie w szklance . Poranna, aromatyczna i świeża kawa nie musi być droga.
Kawka Zwyczajna dostepna jedynie w rozmiarze 200g.
Waga netto: 200g
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu.

  • Wypalona pod:
    Espresso

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję