Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

TORBY

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

KOLUMBIA AGUA NEGRA

Departament: Valle del Cauca
Producent: CENCOIC
Wysokość upraw: 1650-1900 m n.p.m.
Gatunek: 100% Arabica
Odmiany: Castillo, Caturra; Colombia, Typica
Obróbka: mokra
Zbiór: 2021
Stopień palenia: jasny
Profil smakowy: kiwi - ananas - zielone jabłko - limonka
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od złożenia zamówienia
Kolumbię Agua Negra można pomylić w smaku z kawami afrykańskimi ze względu na dużo soczystej kwasowości. Relacja cena/jakość stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie! Jeśli pamiętacie niedawną Kolumbię Burila, to przy tych ziarnach spodziewamy się równie dużego zainteresowania.
Farma Agua Negra jest jedną z 101 małych farm zrzeszonych przez koopratywę CENCOIC. Każda z nich ma powierzchnię średnio 1ha . Producenci zgromadzeni wokół CENCOIC to rdzenna ludność zamieszkująca okolice Cauca w Kolumbii. Ciekawostką jest fakt, że posiadają oni swój własny rząd, który uznają poniekąd ponad rząd kolumbijski. Ok 30% mówi głównie w ich rodzimym dialekcie. Kooperatywa kładzie duży nacisk na ochronę środowiska - wdrażanie recyklingu gdzie tylko jest to możliwe, oszczędne gospodarowanie wodą a także na nieustanną poprawę jakości upraw.
Gdyby przyporządkować Kolumbii Aqua Negra kolor - byłby to zielony. W naparze można spodziewać się dużej ilości kiwi, zielonego jabłka, limonki a także ananasa. Jeśli lubicie myte kawyz Kenii, czy Etiopii - będzie Wam bardzo smakować. Dużo słodkiej i soczystej kwasowości, idealna propozycja na nadchodzący sezon wiosna/lato! Gorąco polecamy!
WSKAZÓWKA - MIELENIE
Dla metod przelewowych kawę należy mielić grubiej, niż zwykle (+2-3 kliki na Comandante).
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu.

kawa owocowaKawa owocowa
Kawa ziarnista 125.00 zł
Kawa ziarnista 67.00 zł
Kawa ziarnista 38.50 zł
  • Wypalona pod:
    Przelew

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję