Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

ZESTAWY PORÓWNAWCZE

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

KOLUMBIA HUILA COOCENTRAL

Pochodzenie ziaren: Kolumbia

Departament: Huila
Kooperatywa: COOCENTRAL
Wysokość upraw: 1300-1900 m n.p.m.
Gatunek: 100% Arabika
Odmiany: Colombia, Castillo
Obróbka: mokra
Zbiór: październik - grudzień 2023
Punktacja SCA dla zielonego ziarna: 82,75
Stopień palenia: jasny
Profil smakowy: czekolada - orzechy laskowe - winogrona - figi - jabłka
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od złożenia zamówienia
Kolumbia Huila COOCENTRAL to ziarna, które powinny pasować wszystkim szukającym codziennego przelewu o bardziej klasycznym charakterze. W smaku dominują nuty czekolady, orzechów i delikatna kwasowość. Określenie smaczna kawa w dobrej cenie jak najbardziej do niej pasuje.
COOCENTRAL to bardzo duży producent kawy. Obecnie zrzesza 3128 członków, którzy są rozrzuceni na terenie okolic siedmiu miast. Kooperatywa powstała w 1975 roku i na dzień dzisiejszy posiada jeden z największych drying mill w całym kraju, imponującą aparaturę do obróbki, magazyny, własną palarnię, kawiarnię oraz hotel. W 2007 roku założono fundację ukierunkowaną na poprawienie warunków socjalnych swoich członków i zachęcaniu kolejnych do przystąpienia. W ramach fundacji działa m.in. Women Coffee Growers Program oraz Coocentral Housing Improvement Program.
Kolumbia Huila COOCENTRAL jest naszą klasyczna propozycją kawy codziennej. W naparze dominują nuty czekolady, orzechów oraz delikatna kwasowość winogron i jabłek. Nie sprawia żadnych problemów przy zaparzaniu i każdy dripper pokaże ją od trochę innej strony. Polecamy osobom lubiącym niższą kwasowość!
Przechowywanie i przygotowanie
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zalecane metody przygotowania: metody przelewowe, Aeropress.

kawa klasycznaKawa klasyczna
Kawa ziarnista 136.00 zł
Kawa ziarnista 75.00 zł
Kawa ziarnista 43.00 zł
  • Wypalona pod:
    Przelew

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 785 161 778, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję