Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

ZESTAWY PORÓWNAWCZE

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

KOLUMBIA JESUS CERON NATURAL

Pochodzenie ziaren: Kolumbia

Departament: Nariño
Kooperatywa: Argote
Farmer: Jesus Ceron
Wysokość upraw: 1950-2000 m n.p.m.
Gatunek: 100% Arabika
Odmiany: Castillo, Caturra, Catuai
Obróbka: sucha
Zbiór: 2022/23
Punktacja SCA dla zielonego ziarna: 87
Stopień palenia: jasny
Profil smakowy: wiśnie - borówki - owoce tropikalne - rodzynki
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od złożenia zamówienia
Kolumbia Jesus Ceron Natural jest jedną z dwóch kaw od Jesusa Cerona, którą chcielibyśmy Wam zaprezentować. Gorąco polecamy zestaw porównawczy, w której znajdziecie zestawienie dwóch obróbek z tej samej farmy. Zwyczajnie nie jesteśmy w stanie wskazać tej lepszej! Kawa Jesus Ceron Natural ma w sobie coś z konfitury wieloowocowej. Dużo słodkiej, złożonej kwasowości. Polecamy!
Jesus pochodzi z rodziny farmerów. Przeszedł daleką drogę, ponieważ poza zmaganiami związanymi z uprawą kawy musiał także zmagać się z chorobą - rakiem. Szczęśliwie udało się zwyciężyć! Prowadzi farmę wraz ze swoją Matką, Żoną i Bratem. Odkąd zdecydowali się na współpracę z kooperatywą Argote praca nad jakością stała się ich głównym celem. Jesus mocno korzysta z wiedzy Juana Pablo (właściciel kooperatywy) i stworzonych przez nich rozwiązań.
Połączenie prawdziwie górskiej wysokości upraw, słodkiej obróbki oraz kolumbijskiej różnorodności odzwierciedla wszystko to, czego możemy spodziewać się po samych ziarnach. Czeka nas duuuużo dobrego, ale… dajmy po zaparzeniu czas na przestygnięcie! Cierpliwym obiecujemy prawdziwą nagrodę ;) Dzieję się niezwykle dużo - na tle rodzynkowej słodyczy można wyczuć sporo syropowatej, słodko-owocowej kwasowości wiśni, borówek, mango, owoców tropikalnych . Smak kawy bardzo zmienia się w trakcie stygnięcia - na gorąco jest cukrowo-rodzynkowa i płaska; później rozpędza się w soczyście złożoną stronę (niczym wieloowocowy dżem). Dobrze smakuje w każdej metodzie i nie sprawiała nam problemów przy zaparzaniu. Gorąco polecamy!
Przechowywanie i przygotowanie
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zalecane metody przygotowania: metody przelewowe, Aeropress.

kawa owocowaKawa owocowa
kawa słodkaKawa słodka
Kawa ziarnista 220.00 zł
Kawa ziarnista 116.00 zł
Kawa ziarnista 63.00 zł
Kawa ziarnista 42.00 zł
  • Wypalona pod:
    Przelew

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 785 161 778, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję