Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

TORBY I CERAMIKA

ZESTAW ŚWIĄTECZNY

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

LUKMASTERBREWING PROJECT

Myanmar
Hopong, Ho Hwayt - Natural
Charming, Honest, Delightful

Dziękujemy Wam bardzo za wybranie tej kawy!
Te ziarenka reprezentują wszystko w co wierzymy: jakość, szczerość i niesamowity smak.

A co ma Palarnia Blend wspólnego z LukMasterBrewing? Właśnie te wartości plus chęć zmiany realiów i świata choćby w mikroskali. Postanowiliśmy, aby opakowanie tej kawy było jak najbardziej eko: paczka jest biodegradowalna, kartonowa nakładka jest z papieru z recyclingu, a tę pocztówkę mamy nadzieję, że dodacie do swojej kolekcji. :)

Jak wiecie, Myanmar jest w dość kryzysowej sytuacji. Właśnie dlatego wybraliśmy ziarna z tego regionu. Nie tylko z powodu genialnego smaku, ale również dlatego, że uprawiający je farmerzy zostali godnie wynagrodzeni. Dodatkowo, szata graficzna kawy została zaprojektowana przez Heina @heinsnothein, który jest niezwykle utalentowanym studentem projektowania. Pochodzi właśnie z Myanmaru, ale studiuje w Warszawie. Mamy nadzieję, że ta kawa przysporzy Wam tyle samo radości, co nam praca nad nią!

Paweł & Łukasz

PRZELEW: https://www.palarniablend.pl/lukmasterbrewing-project-fil-15-215
ESPRESSO: https://www.palarniablend.pl/lukmasterbrewing-project-esp-15-216


---------------------------


Thank you so much for choosing our coffee!
These beans represent everything we believe in: quality, transparency and amazing taste.

What does Palarnia Blend and LukMasterBrewing have in common? Exactly these values and the will to change the world even in a our microscale. We aimed to make the packaging as sustainable as we can: the bag is biodegradable, sleeve is from recycled paper and this card... we hope you will keep. :)

As you know Myanmar is in a very difficult situation. That is why we selected beans that not only taste fantastic but also fairly support the local farmers. Moreover, the amazing design of this coffee was made by Hein @heinsnothein, an incredibly talented design student who is from Myanmar but studies in Warsaw. Please enjoy this coffee as much as we enjoyed preparing it for you!


Paweł & Łukasz
FILTER: https://www.palarniablend.pl/lukmasterbrewing-project-fil-15-215
ESPRESSO: https://www.palarniablend.pl/lukmasterbrewing-project-esp-15-216

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję