Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

ZESTAWY PORÓWNAWCZE

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

LUKMASTERBREWING PROJECT

PRZELEW: TUTAJ PRZELEW LUKMASTERBREWING
ESPRESSO: TUTAJ ESPRESSO LUKMASTERBREWING

Nikaragua
Finca Los Angeles - Natural
Lovable, Compelling, Groovy

Dziękujemy Wam bardzo za wybranie tej kawy!

To kolejny owoc współpracy i przyjaźni Palarni Blend z Łukaszem aka Lukmasterbrewing.
A ziarenka to zasługa wspaniałej Marii Velasquez i jej 4 córek. Kobieca siła, wdzięk i zamiłowanie do jakości. Dzięki tej wspólnej energii powstał iście feministyczny mikrolot. Przepiękne owoce czerwonej i żółtej Caturry poddane były obróbce naturalnej i pieczałowicie przesortowane przez dziewczyny. Farma jest zarządzana przez samą Marię w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju.

W związku z tym zadbaliśmy o to, aby opakowanie kawy było rownież jak najbardziej eko: paczka jest biodegradowalna, kartonowa nakładka pochodzi z papieru po recyclingu, a pocztowkę... mamy nadzieję, że dodacie do swojej kolekcji!

Szata graficzna została po raz kolejny zaprojektowana przez Heina, który jest niezwykle utalentowanym studentem projektowania. Pochodzi z Mjanmy, ale studiuje w Warszawie. I właśnie część z zyskow ze sprzedaży wspomoże Heina w dalszych studiach. Jak zwykle mamy nadzieję, że ta kawa przysporzy Wam tyle samo radości, co nam praca nad nią.

Paweł & Łukasz

---------------------------
FILTER: FILTER LUKMASTERBREWING HERE
ESPRESSO: ESPRESSO LUKMASTERBREWING HERE

Nicaragua
Finca Los Angeles - Natural
Lovable, Compelling, Groovy

Thank you very much for choosing our coffee!
This is another cooperation and result of the friendship between Palarnia Blend and Łukasz aka Lukmasterbrewing.

The coffee beans are a pledge of the wonderful Maria Velasquez and her 4 daughters. Female strength, grace and love for quality. Thanks to this shared energy, a truly feminist micro-lot was created. The beautiful fruit of red and yellow Caturra were processed naturally and carefully sorted by the girls. The farm is managed by Maria herself in accordance with the idea of sustainable development.

Therefore, we made sure that the packaging of this coffee is as eco-friendly as possible: the package is biodegradable, the cardboard cover is made of recycled paper, and we hope you will add this postcard to your collection!
The artwork was once again designed by Hein, who is an extremely talented design student. He comes from Myanmar, but studies in Warsaw. Part of the sales profits will go to support Hein in further studies. As always, we hope you enjoy this coffee as much as we enjoy working on it!

Paweł & Łukasz

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 785 161 778, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję