Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

KAWA DO ESPRESSO

ZESTAWY

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

MJANMA NGU SHWELI

Prowincja: Mandalay

Farma: Ngu Shweli
Producent: U Kyaw Sein
Obróbka: sucha
Wysokość: 1000 m n.p.m.
Gatunek: 100% Arabica
Odmiana: SL34
Zbiór: styczeń-marzec 2020
Punktacja SCA dla zielonego ziarna: 84,25
stopień palenia: jasny
profil smakowy: mango - ananas - miód
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od złożenia zamówienia
Mamy dla Was coś bardzo wyjątkowego! Chcieliśmy ją Wam pokazać już rok temu, ale niestety minimalnie spóźniliśmy się z zakupem.Są pewne utarte skojarzenia jak powinny smakować azjatyckie kawy tj. nuty przypraw, niska kwasowość. A co by było, gdyby było zupełnie odwrotnie?
Ngu Shweli, to najstarsza farma w regionie, działająca od 1997 roku. U Kyaw Sein po hodowli fasoli i próbach poszukiwań jadeitu postanowił zwrócić się w stronę kawy (sic!). Cała powierzchnia farmy, którą poświęcono drzewkom kawowca, to ponad 87 hektarów! Znajduje się ona nieopodal miasteczka Pyin Oo Lwin. Na plantacji cienia dostarczają dęby srebrzyste i drzewa makadamii. Na miejscu wisienki obrabiane są metodą suchą oraz honey, na obróbkę mokrą wędrują do pobliskiego Mandalay Coffee Group. Mjanma Ngu Shweli to coś bardzo specjalnego! Jakiś czas temu prezentowaliśmy Nikaraguę Pineapple Candy i sądzimy, że ta kawa uderza w podobne nuty. Na pierwszy plan z owoców tropikalnych wybija się mango oraz ananas, kwasowość dobrze równoważy się ze słodyczą naparu. Jest on lekki, owocowy i bardzo przyjemnie się go pije! Gorąco polecamy w każdej metodzie - a w pierwszej kolejności tym, którzy skreślili już kawy azjatyckie!
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu.

kawa owocowaKawa owocowa
kawa słodkaKawa słodka
Kawa ziarnista 120.00 zł
Kawa ziarnista 64.00 zł
Kawa ziarnista 36.50 zł
  • Wypalona pod:
    Przelew

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję