Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

TORBY

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

NIKARAGUA MATAGALPA COMMUNITY

Region: Matagalpa

Producent: Gold Mountain Coffee Growers
Wysokość upraw: 1200-1350 m n.p.m.
Gatunek: 100% Arabica
Odmiany: Caturra, Catuai, Bourbon
Obróbka: mokra
Zbiór: 2021
Stopień palenia: średni
Profil smakowy: ciemna czekolada - karmel - pomarańcze - jabłka
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od złożenia zamówienia
Jako przedostatnią propozycję z bezpośredniej dostawy od Gold Mountain Coffee Growers przygotowaliśmy pyszną kawę z kilkunastu gospodarstw w regionie Matagalpa.
Nikaragua Matagalpa jest kawą produkowaną na farmie Finca Idealista oraz najbliższych sąsiadujacych farmach, pod czujnych okiem Gold Mountain Coffee Growers. Farmerzy traktują produkcję kawy z dbałością równą produkcji dobrego wina - wybierają tylko najlepsze i najbardziej dojrzałe owoce. Każdy zbiór jest poddany ścisłej kontroli przez GMCG, dzięki czemu dostajemy ziarna o złożonym, wyjątkowym smaku.
Jeśli urzekła Was Nikaragua San Francisco albo lubicie ziarna o czekoladowo-owocowym profilu - ta kawa jest zdecydowanie dla Was! Dużo nut ciemnej czekolady z karmelem oraz soczysta i słodka pomarańczowo-jabłkowa kwasowość. Espresso może być delikatnie owocowe, za to kakaowy finisz po wypiciu espresso zostanie z nami bardzo długo. Chcieliśmy pokazać słodkie i owocowe oblicze tej kawy, więc zdecydowaliśmy się na mniej drapieżny wypał. Americano jest dobrze zbalansowane i delikatne. Ciekawa propozycja w bardzo dobrym wydaniu, która powinna być klasyczna a powinna pozytywnie zaskoczyć bardziej wymagajacych kawoszy. Dobrze łączy się z mlekiem, będzie również bardzo smaczna z kawiarki.
Polecamy przepis startowy na espresso:
kawa: 16-18g
uzysk: 39-41g
czas: 29-30 sekund
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Kawa ziarnista 119.50 zł
Kawa ziarnista 65.00 zł
Kawa ziarnista 37.00 zł
  • Wypalona pod:
    Espresso

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję