Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

OUTLET

ZESTAWY PORÓWNAWCZE

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

OPAKOWANIA BIODEGRADOWALNE

Ekologia jest ważną częścią naszej działalności. Jako pierwsi w Polsce mamy w regularnej ofercie opakowania biodegradowalne. Biodegradowalny? Zero waste? O co chodzi?

Przede wszystkim o ograniczenie śmieci. Nasza świeżo palona, aromatyczna kawa wędruje do opakowań, które można wyrzucić do kosza na odpady bio albo po prostu... na kompost. Torby, wraz z wentylami zrobione są z drewna, kukurydzy i ziemniaków - jednocześnie zachowując odporność na działanie tlenu i pary wodnej. Opakowanie biodegradowalne, to nie jest zwykła torebka papierowa - jest ona wewnatrz pokryta folią celulozową dla zachowania świeżości. Cieszymy się z wysokiej jakości toreb, które zdecydowanie są innowacyjnym rozwiązaniem - a jednocześnie polskim! Producentem opakowań jest firma Coffee Service.

By produkt miał sens nalepka również musi spełniac podobne normy. Tutaj współpracujemy wraz z labelsplus.co.uk. Używaja oni kilku rodzajów mieszanek bio - wszystkie z certyfikacją kompostowalności:
- trzcina cukrowa z lnem i konopiami
- folia celulozowa
- niepowlekany papier
więcej do poczytania na ich stronie: https://labelsplus.co.uk/products/biodegradable-compostable/

Na samym końcu zostaje karta informacyjna zrobiona z przetworzonego już papieru - dzięki czemu będzie nam służyć ponownie!

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 785 161 778, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję