Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

TORBY

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

PERU ORO VERDE

Region: Lamas
Kooperatywa: Oro Verde
Obróbka: mokra
Wysokość upraw: 1300+ m n.p.m.
Gatunek: 100% Arabica
Odmiany: Typica, Bourbon, Caturra, Catimor
Zbiór: 2020
Stopień palenia: jasny
Profil smakowy: gorzka czekolada - karmel - owoce pestkowe
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od złożenia zamówienia
Myśląc co dobrego wyczarujemy z Peru Oro Verde pierwsze co przyszło do głowy było oczywiste. Ale byłaby z tego pyszna kawa do espresso! Na drugi dzień jednak przyszła refleksja - a gdyby zrobić coś do przelewu dla osób, które nie lubią zbyt dużej kwasowości? Peru Oro Verde zdecydowanie polecamy osobom lubiącym bardzo klasyczne kawy.
Oro Verde, to w tłumaczeniu zielone złoto. Kooperatywa znana jest z produkcji kakao oraz kawy, a od 2019 roku zajmuje się również segmentem ziaren specialty. Składają się na nią aż w 70% członkowie lokalnej grupy etnicznej chanca lamista. Bardzo duża część produkcji jest certyfikowana jako Organic lub Fairtrade. W naparze na pierwszy plan wybija się gorzka czekolada. Mimo tego, że nie palimy jej ciemniej - smak deserowej czekolady ciągnie się właściwie od początku, aż po finisz, jej posmak zostaje w ustach jeszcze długo po wypiciu. Ponadto możemy spodziewać się delikatnej kwasowości owoców pestkowych oraz karmelowej słodyczy.Peru Oro Verde jest bardzo klasyczną kawą i zadowoli wszystkich szukających przelewowych ziaren o niskiej kwasowości.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu.

kawa klasycznaKawa klasyczna
kawa słodkaKawa słodka
Kawa ziarnista 100.00 zł
Kawa ziarnista 55.00 zł
Kawa ziarnista 31.50 zł
  • Wypalona pod:
    Przelew

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję