Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

ZESTAWY PORÓWNAWCZE

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

PERU/MJANMA OMNIROAST

Pochodzenie ziaren: Peru, Mjanma

Składniki: 75% Peru APROCASSI Honey, 25% Mjanma The Lady Red Honey Carbonic
Gatunek: 100% Arabika
Odmiany: Caturra, Pache, Red Catuai, Catimor, Bourbon
Obróbki: honey, carbonic maceration
Zbiór: 2023
Stopień palenia: omniroast
Profil smakowy: miód - orzechy nerkowca - marakuja - porzeczki - suszone owoce
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od złożenia zamówienia
Połączenie eksperymentalnych ziaren z Azji oraz bardzo dobrego Peru dało nam coś, co bardzo lubimy… Fantastycznie bogata w smaku kawa, którą powinni wybrać chętni na słodkie przelewy lub soczyście owocowe espresso.
Przelew jest słodki, ale też zaskakująco bogaty w smaku. Na tle miodowo-orzechowej słodyczy czuć delikatne, owocowe niuanse. Wyczuwamy nuty nektarynek, śliwek, porzeczek i marakui. Kwasowość ma delikatny charakter, ale dzięki swojej złożoności powoduje, że cały czas pozostaje interesująca. Ziarna są dosyć wdzięczne do zaparzania i mają duży margines błędu.
Espresso ma prawdziwie owocowy charakter. Od samego początku wita nas wyraźny punch marakui i żółtych śliwek. Kwasowość jest wyraźna, bakaliowa słodycz jest na drugim planie i przyjemnie balansuje napar. Odradzamy łączenia ziaren z mlekiem. Próbowaliśmy ich również w ekspresie automatycznym Jura i wyszło bardzo smacznie!
Polecamy przepis startowy na espresso:
kawa: 17-19g
uzysk: 42-46g
czas: 28-31 sekund
Przechowywanie i przygotowanie
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zalecane metody przygotowania: ekspres ciśnieniowy, metody przelewowe.

Kawa ziarnista 149.00 zł
Kawa ziarnista 83.00 zł
Kawa ziarnista 48.00 zł
  • Wypalona pod:
    Omniroast

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 785 161 778, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję