Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

TORBY

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

POP ESPRESSO

POP to mieszanka sezonowa na okres wiosna-lato. Z założenia ma być słodka i lekka jak muzyka pop, ale również radosna i nasycona smakiem jak pop-art. Ziarna w piecu podczas palenia też robią pop - wydając dźwięk strzelania. Łączy nam się to wszystko w całość, a Wam?
Będziemy co roku przygotowywać dla Was inną kawę sezonową na wiosnę. Chcemy, by była słodka, trochę bardziej złożona i jednocześnie przystępna dla osób ceniących propozycje o klasycznym smaku. Na nadchodzący czas przygotowaliśmy mieszankę składającą się z czekoladowo-kwiatowo-owocowej Etiopii Sweet Berry, karmelowo-wiśniowej Nikaragui Finca Idealista a całości dopełnia odrobina klasyki, w postaci Brazylia Da Lagoa. Espresso jest słodkie, z solidną porcją nut karmelowych oraz delikatnie owocową kwasowością i kwiatowym finiszem. Americano będzie słodkie, delikatne i pełne głębii. POP sprawdzi się z mlekiem, ale jedynie w kawach o mniejszej pojemności np. cappuccino lub flat white. Gorąco polecamy spróbowania również z kawiarki.
Stopień palenia: średni
Profil smakowy: krówki - brzoskwinie - wiśnie - nuty kwiatowe
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od złożenia zamówienia

Składniki: 60% Etiopia Sweet Berry, 30% Nikaragua Finca Idealista, 10% Brazylia Da Lagoa
Obróbka: sucha/pulped natural
Gatunek: 100% Arabica
Zbiór: 2021
Polecamy przepis startowy na espresso:
kawa: 16-18g
uzysk: 39-41g
czas: 29-30 sekund
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu.

kawa słodkaKawa słodka
Kawa ziarnista 118.00 zł
Kawa ziarnista 64.00 zł
Kawa ziarnista 36.50 zł
  • Wypalona pod:
    Espresso

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję