Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia Blend

Palarnia kawy

InstagramFacebook
  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

PRZELEW SEZONU

Przelew sezonu to kawa dedykowana metodom przelewowym w dobrej cenie. Charakteryzuje się sezonowością, podwyższonym poziomem słodyczy i uniwersalnością. Przelew sezonu to propozycja dla tych, którzy cenią sobie klasyczny smak i nie chcą przepłacać. Wybór ziaren będzie zmienny lecz sama charakterystyka pozostanie taka sama. Na początek czeka nas wycieczka do Brazylii!
Kraj pochodzenia: Brazylia
Region: Mogiana, Sao Paulo
Farma: Fazenda Cachoeira da Grama
Farmer: Gabriel de Carvalho Dias
Zbiór: 2018
Wysokość farmy: 1100-1250 m n.p.m.
Gatunek: 100% Arabica
Odmiana: Yellow Bourbon
Stopień palenia: jasny
Profil smakowy: orzechy włoskie, figi, dojrzałe jabłka
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od zlożenia zamówienia
Farma Cachoeira da Grama jest pod opieką jednego z naczelnych agronomów Gabriela de Cavalho Dias, który wraz z rodziną jest w posiadaniu kilku graniczących ze sobą gospodarstw. Fazenda Cachoeira da Grama to prawie 4 kilometry kwadratowe jednak jedynie 64 hektary obsadzone są kawą co pozwala na ręczne zbieranie wisienek. W granicach gospodarstwa znajduje się szkoła, klub i pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej oraz domy dla prawie 50-ciu pracowników. Farma współpracuje z uniwersytetem w Lavras eksperymentując z nowymi odmianami i sposobami fermentacji ziaren. Brazylia Fazenda Cachoeira da Grama to klasyczna propozycja z tego kraju. Charakteryzuje ją wysoka słodycz i jest doskonałą propozycją dla miłośników nut czekoladowo-orzechowych w kawie. Fantastycznie sprawdzi się o każdej porze dnia, a w szczególności o poranku.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Kawa ziarnista 48.00 zł
Kawa ziarnista 25.00 zł
  • Wypalona pod:
    Przelew

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję