Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

PRZELEW SEZONU

[EDIT: 08.02.2024]

Przelew Sezonu, to kawa w dobrej cenie dedykowana metodom przelewowy. Charakteryzuje się sezonowością, wysokim poziomem słodyczy i uniwersalnością. Przelew Sezonu to propozycja dla tych, którzy cenią sobie klasyczny smak i nie chcą przepłacać. Wybór ziaren będzie zmienny, lecz sama charakterystyka kawy pozostanie taka sama. Naszą siódmą propozycją jest mieszanka Brazylii Santa Cecilia Acauama oraz Etiopii Limmu Kossa Natural.
Stopień palenia: jasny
Profil smakowy: orzechy - karmel - jabłka - owoce tropikalne
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od daty złożenia zamówienia
Pochodzenie ziaren: Brazylia, Etiopia
Składniki: 60% Brazylia Santa Cecilia Acauama, 40% Etiopia Limmu Kossa Natural
Zbiór: 2023
Napar w smaku jest klasyczny - o nutach karmelowo-orzechowych, z delikatną kwasowością. Zdecydowanie przypadnie do gustu osobom lubiącym wysokiej jakości kawę przelewową o stosunkowo klasycznym profilu. Sprawia sporo przyjemności w każdej metodzie parzenia, najlepszy balans można uzyskać w Aeropressie oraz Chemexie. W metodach przelewowych polecamy trochę grubsze mielenie!
Przechowywanie i przygotowanie
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu.Zalecane metody przygotowania: metody przelewowe, Aeropress.

kawa klasycznaKawa klasyczna
kawa słodkaKawa słodka
Kawa ziarnista 116.00 zł
Kawa ziarnista 65.00 zł
Kawa ziarnista 36.50 zł
  • Wypalona pod:
    Przelew

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 785 161 778, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję