Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

ZESTAWY PORÓWNAWCZE

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

RETRO ESPRESSO

Retro Espresso jest kawą o średnim stopniu palenia, wysokiej słodyczy, wysokim body i klasycznym smaku. Retro to mieszanka kaw z Ameryki Południowej o następująych składnikach: 50% Brazylia Yellow Bourbon, 25% Honduras SHG, 25% Kolumbia Excelso. Oferuje ona to co najlepsze w espresso: czekoladowe nuty smakowe z dodatkiem orzechów oraz delikatną kwasowością owoców pestkowych. Wszystko to w idealnej harmonii, by cieszyć nią zarówno w kawach mlecznych, jak również czarnych. Retro Espresso to wyrazista propozycja. Mimo średniego stopnia palenia mieszanka ta powinna zadowolić sympatyków prawdziwego, włoskiego espresso.

Pochodzenie ziaren: Brazylia, Honduras, Kolumbia
Stopień palenia: średni
Profil smakowy: czekolada deserowa - orzechy włoskie - owoce pestkowe
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od zlożenia zamówienia
Przechowywanie i przygotowanie
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zalecane metody przygotowania: ekspres ciśnieniowy, kawiarka.

kawa wyrazistaKawa wyrazista
kawa klasycznaKawa klasyczna
Kawa ziarnista 100.00 zł
Kawa ziarnista 56.00 zł
Kawa ziarnista 32.00 zł
  • Wypalona pod:
    Espresso

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję