Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia Blend

Palarnia kawy

InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

KAWA DO ESPRESSO

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

SAMBA ESPRESSO

Samba Espresso to mieszanka dwóch kaw z Brazylii charakteryzująca się delikatnością, wysoką słodyczą oraz bardzo przyjemną kwasowością. Składają sie na nią 60% Brazylia Pocos de Caldas oraz 40% Brazylia Peaberry z najświeższych możliwoych zbiorów. Dostawaliśmy wiele zapytań o coś delikatnego i bardzo uniwersalnego - dokładamy do tego od siebie fantastyczną relację cena/jakość. Daj się ponieść brazylijskiej Sambie w niekończącym się karnawale!

Stopień palenia: średni
Profil smakowy: czekolada deserowa - nugat - żółte śliwki
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od zlożenia zamówienia
Peaberry to bardzo drobne ziarna, z języka angielskiego nazwa oznacza nasionka zielonego groszku. Dojrzewają one na samych szczytach gałązek. Ich wyjątkowość polega głównie na tym, że w łupinie wyrasta tylko jedno ziarno, zamiast dwóch standardowych ziaren. Powód takiego rodzaju zjawiska nie jest do końca znany. Przez niektórych uznawane za bardziej esencjonalne c o nie jest potwierdzone. Warto jednak zwrócić uwagę na ręczne sortowanie ziarenek peaberry.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Kawa ziarnista 76.00 zł
Kawa ziarnista 40.00 zł
Kawa ziarnista 25.00 zł
  • Wypalona pod:
    Espresso

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję