Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

ZESTAWY PORÓWNAWCZE

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

TAJLANDIA NAM PHI ROBUSTA

Pochodzenie ziaren: Tajlandia

Prowincja: Uttaradit
Wieś: Nam Phi
Producent: Kaleb Jordan
Gatunek: 100% Robusta
Obróbka: red honey.
Zbiór: 2023
Stopień palenia: jasny
Profil smakowy: orzechy makadamia - masło - syrop klonowy - jabłka
Data palenia: maksymalnie 14 dni wstecz od złożenia zamówienia
Jeszcze nigdy nie prezentowaliśmy Wam robusty z Tajlandii, więc robimy to z wielką radością! Radość jest tym większa, że stoi za nią niezwykle młody i obiecujący producent Kaleb Jordan.
Kaleb Jordan urodził się w Tajlandii, na studia wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Jego historia splotła się z kawą w dosyć niezwykłym miejscu, gdyż miało to miejsce w… kościele! We wspólnocie, do której należał w trakcie swojego pobytu w USA, stał piec do palenia kawy i zdecydował się potraktować sprawę poważnie. Dało mu to sporo doświadczenia w czasie, w którym wiedza kawowa była dużo mniej powszechna. Po powrocie zdecydował na start projektu Gem Forest, który obecnie łączy swoją kawiarnię, palarnię oraz mikro-młyn do produkcji kawy. Kaleb nie boi się eksperymentów, ma bardzo otwarty umysł i dzięki temu realizuje u siebie coraz odważniejsze pomysły np. beztlenowa fermentacja ziaren z kombuchą, czy pierwsze zbiory odmiany Gesha w Tajlandii. Obecnie wspiera i współpracuje z ponad 20-stoma farmami w okolicy dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem.
Jak Tajlandia Nam Phi Robusta prezentuje się w kubku? Orzechowy gatunek, jakim jest robusta, plus obróbka red honey potęgująca orzechowość daje nam… bardzo orzechowy napar. Efekt jest o tyle nietuzinkowy, że tak mogłaby spokojnie smakować arabika z Brazylii! Kawa jest słodka, orzechowa, kremowa i o niższej kwasowości. Nie wyczuwamy w niej nic nieprzyjemnego, wręcz przeciwnie - klasyczny, smaczny kubek kawy z bardzo delikatną kwasowością. Robusta z Tajlandii nie jest powszechnie dostępna, więc jeśli macie ochotę spróbować - gorąco polecamy!
KAWA DOSTĘPNA RÓWNIEŻ W ZESTAWIE PORÓWNAWCZYM ----> TAJLANDIA SET
Przechowywanie i przygotowanie
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zalecane metody przygotowania: metody przelewowe, Aeropress.

kawa klasycznaKawa klasyczna
kawa słodkaKawa słodka
kawa delikatnaKawa delikatna
Kawa ziarnista 149.00 zł
Kawa ziarnista 83.00 zł
Kawa ziarnista 48.00 zł
  • Wypalona pod:
    Przelew

Zmień, jeżeli chcesz zmielić kawę:

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 785 161 778, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję