Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

ZESTAWY PORÓWNAWCZE

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

ZAPARZACZ ESPRO

167,00 zł

Producent: ESPRO

Kolor: srebrny
Materiał: metal + guma
Do zaparzacza dołączono 10szt. papierowych filtrów.
ESPRO Bloom jest zaparzaczem, który od razu stał się naszą ulubioną metodą parzenia. Jako, że w Polsce na chwilę obecną nie jest nigdzie dostępny - cieszymy się, że jesteśmy pierwsi!
Jego największą zaletą jest duża powtarzalność i prostota. Wystarczy preinfuzja z zamieszaniem a szybki przepływ pozwala wlać bez większych problemów pół litra wody bez dodatkowych dolewek. Czasy przelewania są bardzo szybkie (300ml ok.2 minuty, 500ml ok. 3 minuty). Dzięki drobniejszemu mieleniu wyciągamy więcej z kawy (stopień zmielenia pomiędzy Hario i kawiarką). Daje to ogromne pole manewru przy zabawie ekstrakcją - żaden zaparzacz nie dawał nam tak dobrych efektów z jasnymi kawami ze Skandynawii! Metalowe wykonanie sprawia, że zaparzacz szybko nagrzewa się i dobrze trzyma temperaturę w trakcie parzenia. Jest też przez to trwały i z powodzeniem można go zabrać do plecaka na wyjazd. W szczególności polecamy go osobom, które już świadomie parzą kawę i będą w stanie wykorzystać jego potencjał.
Przed zakupem polecamy zajrzeć do poradnika, który dla Was przygotowaliśmy:
PORADNIK PARZENIA ESPRO BLOOM

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 785 161 778, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję