Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

KAWA OMNIROAST

ZESTAWY PORÓWNAWCZE

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

ZAPARZACZ HARIO V60-02

24,50 zł

Producent: Hario

Rozmiar: V60-02
Kolor: przezroczysty
Materiał: plastik
Zaparzacz Hario V60
służy do parzenia kawy metodą przelewową. Uwielbiany zarówno przez domowych pasjonatów kawy, jak również zawodowych baristów. Prosty w budowie, bardzo uniwersalny oraz łatwy w utrzymaniu. Firma Hario to już 100 lat doświadczenia, więc możemy być spokojni o japońską precyzję i jakość.
Hario V60-02 pozwala na jednorazowe zaparzenie 300 - 560 ml kawy. Stożkowa forma wraz ze specjalnymi żłobieniami wewnątrz zaparzacza zapewniają doskonały przepływ wody, by nasza kawa była jak najlepiej zaparzona. Napar z Hario V60 jest czysty i wyrazisty. Łyżeczka jest częścią zestawu.

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 785 161 778, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję