Zobacz koszyk

Sklep internetowy kawa - Palarnia BlendSklep internetowy kawa - Palarnia Blend
InstagramFacebook

KAWA PRZELEWOWA

AKCESORIA

BON PODARUNKOWY

CZEKOLADA

HERBATY

KAWA DO ESPRESSO

OUTLET

TORBY

  • Ziarna pełne pasji - kawa świeżo palona
  • Palarnia kawy Blend |

ZAPARZACZ THE GABI MASTER A

135,00 zł

Producent: Glowbeans

Kolor: przezroczysty
Materiał: plastik
The Gabi Master A to zaparzacz do kawy - dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji, prostocie obsługi oraz powtarzalności rezultatów - szturmem zdobywa kolejnych zadowolonych klientów.
Wyjątkowość The Gabi polega na wykorzystaniu górnej konstrukcji prysznica w kształcie klepsydry z 16 otworami. Powoduje to zalewanie kawy w równomierny sposób i doskonałą ekstrakcję za każdym razem. Na zestaw składa się: zbiornik na wodę, prysznic, zaparzacz i podstawka. Wszystko zapakowane w estetyczne etui, by ułatwic przechowywalnie lub transport.
Parzenie w The Gabi niebywale proste. Dripper z filtrem stawiamy na naczyniu (opcjonalnie przelewamy gorącą wodą, by ją później wylać celem rozgrzania drippera). Wsypujemy średnio zmieloną kawę do filtra (proporcja parzenia 60g/1 litr) i łączymy ze sobą pozostałe elementy stawiając klepsydrę nad filtrem. Do górnego zbiornika można wlać na raz maksymalnie 150ml gorącej wody, jak zbiornik sie opróżni mozna go uzupełnić. Woda powoli spływa do prysznica i kropla po kropli, równomiernie i jednostajnie nawilża zmieloną kawę. 150ml kawy parzy się ok. 3 minut i właściwie okranicza się do jednego zalania, czyli nie musimy o niczym pamiętać - The Gabi zrobi za nas prawie całą robotę. Taka metoda eliminuje problem równego polewania i zapewnia dużą powtarzalność przygotowywanych kaw. Z powodzeniem byliśmy w stanie przygotować maksymalnie 500ml naparu uzywając na początku 100ml wody do preinfuzji zmielonej kawy.
The Gabi Master A wykorzystuje karbowane filtry z płaskim dnem, które nie są częścią zestawu.

Powrót

Kontakt

Palarnia Blend Paweł Żyłka
ul.Wrocławska 3
58-125 Pszenno
Dolny Śląsk

Sklep z kawą przy trasie:
Wałbrzych - Świdnica - Wrocław

info@palarniablend.pl

Telefon

tel. 533 881 208, tel. 609 161 778

InstagramFacebook

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Palarnia Blend, Wrocławska 3, 58-125 Pszenno. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję